Skip to content

Polski – 1 maja – Dzień dochodu podstawowego – #UBI

W Święto Pracy nie żądajmy „większej ilości miejsc pracy” czy wyższych płac. W ten dzień powinniśmy walczyć o emancypację od zbędnej, wymuszonej i wyzyskiwanej pracy. Powinien on być świętowaniem zmniejszenia godzin pracy, cieszenia się większa ilością czasu wolnego i większą wolnością poza sferą działania sił rynkowych.

Rynek pracy, w którym każda osoba jest zmuszona do podjęcia pracy za wszelką cenę, nie jest wolny. Dochód podstawowy to konieczny warunek wstępny, pozwalający ludziom na dokonanie rzeczywistego wyboru, aby wejść na rynek pracy, a tym samym jest warunkiem prawdziwie wolnej gospodarki.

Leki mogą powodować obrzęk lub rozerwanie ścięgna (światłowód, który łączy kości mięśni w organizmie), zwłaszcza ścięgna Achillesa w pięty. To może zamówić szybko w trakcie leczenia lub zdarzy się kilka miesięcy po zaprzestaniu przyjmowania pigułki. Ciproflixacin Bestellen OnlineŚcięgien problemy są bardziej prawdopodobne, jeśli masz więcej niż 60 lat, jeśli pacjent przyjmuje leki steroidowe 100 mg cyprofloksacyny kupić on-line, lub jeśli miałeś nerek, serca lub płucem cyprofloksacyny tani cipro 500mg HEXAL. FDA ciąży kategoria C. Nie wiadomo, czy recepta może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjentka jest w ciąży lub planuje zajść w ciążę podczas stosowania tego leku. Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli którykolwiek z tych objawów reakcji alergicznej po zamówieniu w sklepie: pokrzywka, lub pierwsze oznaki wysypki skórnej; szybkie bicie serca, trudności w oddychaniu; Obrzęk twarzy Hexal Cipro 250 mg, warg, języka lub gardła cyprofloksacyny kupić.
Cipro ścięgna obrzęk lub łzawienie (pęknięcia). Może również mieć poważny wpływ na nerwy i może prowadzić do cyprofloksacyna 500 mg Nagroda trwałe uszkodzenie nerwów przyczyna cipro HEXAL 250 mg. Przestań używać i natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeżeli: objawy zerwania ścięgna – cyprofloksacynę 500 bestellen online, nagły ból, obrzęk, zasinienie, tkliwość, sztywność, trudności w poruszaniu się lub pop lub pop w jednym ze stawów (staw odpoczynku, dopóki nie do otrzymania opieki medycznej lub instrukcje); lub nerwowe objawy – drętwienie, mrowienie, pieczenie lub ból od temperatury, światła, aby być bardziej wrażliwe kontaktu lub poczucie pozycji ciała.
Website:deutsche-apotheke.net

1 maja uznajemy wkład ruchu robotniczego i jego walk w historyczne osiągnięcia. Podczas gdy związki zawodowe wzmocniły świat pracy oraz dały nam 40-godzinny tydzień i 8-godzinny dzień pracy, globalizacja i postęp technologiczny podmyły zdolności związków do wpływania na kształt zmian. W momencie, gdy postępująca automatyzacja pracy zbliża nas do możliwości usunięcia połowy obecnych miejsc pracy w przeciągu najbliższych 20 lat, bezwarunkowy dochód podstawowy reprezentuje możliwość wzmocnienia każdej pracownicy i każdego pracownika. Uzyskana dzięki niemu możliwość powiedzenia „nie” pracodawcom, miałaby niezaprzeczalny wpływ na podział zysków prowadząc do wyższych płac, lepszych warunków pracy, świadczeń itd.

Osiągnięcie dochodu podstawowego byłoby uzyskaniem nowej umowy między pracodawcą i pracobiorcą, włączając w to wzmocnienie tego drugiego na tyle, by stał się swoim własnym pracodawcą. Oznaczałoby to nową epokę innowacji i przedsiębiorczości, w której wszyscy są równi w dążeniu do celów, do których chcieliby dążyć, a każdy rodzaj pracy, nie tylko ten, który wiąże się z wynagrodzeniem, uzyskałby uznanie ze względu na jego społeczną wartość.

Dochód podstawowy jest przyszłością ruchu pracowniczego i reformą, o którą powinniśmy wszyscy walczyć w dwudziestym pierwszym wieku.

Aby pomóc ruchowi na rzecz dochodu podstawowego, przyłącz się do rosnącej wspólnoty na Reddit, odszukaj swoją narodową sekcję lub zorganizuj lokalną grupę dochodu podstawowego, podpisz petycję Avaaz, uaktywnij się w globalnej dyskusji poprzez media społecznościowe i codzienne interakcje, a 1 maja uaktualnij swoje zdjęcia profilowe.

Dołącz do ruchu na rzecz zagwarantowania każdej i każdemu pewnego poziomu dochodu. Skontaktuj się ze swoim związkiem zawodowym, aby przystąpił do laborunionforBIG

#BasicIncomeNow .

Przyłącz się do wydarzenia, wybierz swoje ulubione logo i ustaw jako zdjęcie profilowe.
2015 jest już piątym rokiem, w którym odbywa się ta akcja.

Logo zostało zaprojektowane przez Olivera Dera, po raz pierwszy opublikowali je w 2011 roku Sylvia Mair i Oliver Der.